http://babskiehobby.nmj.pl/index.php

piątek, 9 grudnia 2011

Powitanie

Własnie utworzyłam bloga robótkowego.To moje wielkie wyzwanie.Chciałabym się przedstawić.Mam na imię Grażyna mieszkam w leśniczówce w południowej Wielkopolsce i od dziecka kocham robótki ręczne takie jak haftowanie,szydełkowanie czy robienie na drutach.Najwięcej czasu poświęcam jednak  na haft krzyżykowy.Postaram się wkrótce przedstawić mój dorobek.Na początek wstawiam adres strony gdzie można zobaczyć większość moich prac.Najwiekszą z moich prac szyłam 4 tata i jest to Bitwa pod Grunwaldem.Kiedy zaczynałam szyć to stukałam się w głowę zadając sobie pytanie czy wiem co robię.Wiem teraz że to był dobry wybór.Obraz nie był nigdzie na wystawie bo do Łodzi w ubiegłym roku na konkurs o Złota igłę nie został przyjęty bo za duży.Wymiary jego to 85 cm  x 200 cm.Za to w dniu 26 czerwca 2011 roku gościłam w moim domu dziennikarzy z Telewizji Poznań.Udzieliłam wywiadu i obraz został pokazany w tym samym dniu w Teleekspresie i w regionalnej telewizji poznańskiej.


http://pl.fotoalbum.eu/grynia

4 komentarze:

 1. Witaj Grażynko w blogowym świecie :)))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. i ja Cie witam Grazynko cieplutko...bede Twoim czestym gosciem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Gryniu .
  Dopiero dziś odkryłam Twojego bloga , przeglądnęłam z wielką uwagą chociaż znam Twoje prace z forum HP. Będę tu teraz często zaglądać . Pozdrawiam i zapraszam do mnie.http://zefirkowo.sasni.eu/
  Zosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj - dziękuję za odwiedziny na moim blogu, i zapraszam do odwiedzania -i do odwiedzenia nas przy okazji konkursu dolnośląskiego w grudniu , bo masz z czym :) -przepiękne masz prace a bitwa pod grunwaldem rewelacyjna!

  OdpowiedzUsuń